Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktów skontaktuj się z nami. (PN-PT, od 10 do 15) // Darmowa dostawa od 129 zł

5 element(ów)

 na stronę
Ustaw rosnąco
 1. 20 paź 2020

  Inspiracja: złoty eyeliner

  Wielofunkcyjność kosmetyków mineralnych jest zadziwiająca! Dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia wizerunku, w którym do stworzenia kreski na oku użyliśmy...rozświetlacza.
  Czytaj dalej
 2. 20 paź 2020

  Inspiracja: złocista i rozświetlona cera

  Rozświetlenie skóry minerałami to zupełnie nowy poziom w makijażu. Zobaczcie, jak wyglądają ciało i buzia muśnięte rozświetlaczem {{widget type="catalog/product_widget_link" anchor_text="Golden Star No.253" title="Golden Star No.253"…
  Czytaj dalej
 3. 7 paź 2020

  Inspiracja: ślubny makijaż

  Coraz częściej w gabinetach kosmetycznych pojawiają się Panny Młode, które informują o alergiach skórnych. Jaki makijaż im zaproponować? Jakich kosmetyków użyć w przypadku niezwykle wrażliwej skóry? O…
  Czytaj dalej
 4. 7 paź 2020

  Inspiracja: jesienne smokey eye

  Jesienny wizerunek, w którym główną rolę odgrywają perfekcyjna cera i intensywny makijaż oka. O smokey eye stworzonym przez makijażystę Marcina Szczepaniaka przeczytacie w dzisiejszym krótkim artykule. 
  Czytaj dalej
 5. 7 paź 2020

  Jak dobierać cień do koloru oczu?

  Jak spośród bogatej palety cieni wybrać te, które najbardziej będą pasowały do naszej buzi? Z pomocą przychodzi stworzony przez nas poradnik, z którym bez trudu odnajdziecie swoją gamę kolorystyczną.
  Czytaj dalej

5 element(ów)

 na stronę
Ustaw rosnąco