Najczęstsze pytania, jakie od Was dostajemy to właśnie te o umiejętne dobranie odcienia podkładu. To nie jest proste zadanie w zakupach online, dlatego stworzyliśmy przewodnik mający za zadanie jak najbardziej ułatwić ten proces.

Przewodnik przygotowaliśmy w dwóch wersjach: rozbudowana karta oraz internetowy poradnik z najważniejszymi elementami tego procesu. Możecie wybrać tę formę, która jest według Was bardziej przejrzysta.

Poradnik podzieliliśmy na trzy części:

  • pomoc w dobraniu odcienia,
  • wskazówki dotyczące poziomu jasności,
  • zestaw porad ułatwiających dobranie, a także nakładanie produktów mineralnych na twarz i ciało.

Zachęcamy Was do znalezienia chwili na przejście krok po kroku przez nasze wskazówki, aby dobrać odcień podkładu idealnie! Jeżeli po przejściu całego procesu wciąż macie wątpliwości to napiszcie do nas na shop@ecolore.pl lub skontaktujcie się z nami za pomocą jednego z naszych mediów społecznościowych: profilu na Instagramie lub profilu na Facebooku.

Poradnik w formie responsywnej (dopasowanej do ekranu smartfonów) znajdziecie tu: PORADNIK

To nie wszystko!

Sporo naszych podpowiedzi w kontekście dobierania podkładu znajdziecie w lajwie zapisanym na profilu Ekocuda, gdzie opowiadaliśmy trochę o nas, ale też zebraliśmy nasze przemyślenia dotyczące przyszłości kosmetyków kolorowych w świecie online. Lajw obejrzycie tu: LAJW NA PROFILU EKOCUDA.